Jdi na obsah Jdi na menu

Vrbno pod Pradědem - Budišov nad Budišovkou 1:3 (0:0)

30. 5. 2009

Vrbno pod Pradědem - Budišov nad Budišovkou 1:3 (0:0)

8 mistrovské utkání v roce 2009 sehráli 16.5. mladší Budišova nad Budišovkou ve Vrbně pod Pradědem.

Olbrecht 7

Konečně se nám vyplatila naše práce a začali jsme dávat góly. První půle byla spravedlivě remízová. V druhém poločase jsme měli opět šance na dva zápasy. První gól dala Alča z dorážky do prázdné branky. Druhý gól padnul po úniku Šuranské, který byl zastaven faulem a z následné penalty se Marty nemýlil. Poté soupeř snížil krásným gólem z 22 metrů na 1:2 - ze standardní situace. Na tento gól neměl Nikolas ani sebemenší šanci, poněvadž míč šel od břevna do brány. 2 minuty před koncem se dostal Marty k odraženému míči asi 2 metry za rohem šestnáctky a krásnou brankou(přehození brankáře) završil náš vynikající výkon a zároveň první výhru v tomto ročníku. Tak že gratuluji. Jen tak dál.

A to musím poznamenat, že jsme hráli bez stabilních hráčů - Metelka, Kalivoda a Štec!!