Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení turnaje ze dne 31.1.2009

22. 2. 2009

V sobotu 31.1.2009 se mladší žáci zúčastnili halového turnaje .

Místo konání turnaje víceúčelová hala Opava. Pořadatelem turnaj byl OFS Opava.

Na tento turnaj odjeli hráči

Závorka Radek (1996) Vlček Ondřej (1996) Kalivoda Patrik (1997)

Pecník Adam (1997) Dostál Tomáš (1997) Šuranská Alena (1998)

Horník Adam (1997) Anděl Jan (2000)

Hodnocení turnaje ze dne 31.ledna 2009 v Opavě

1. Budišov – Kravaře 1:2 - v prvním zápase jsme předvedli nejlepší výkon na celém turnaji a po přímém kopu Závorky jsme od 8 min. vedli 1:0.3.min před koncem zápasu jsme po tlaku soupeře dostali slepené dva góly za sebou a tento dobře rozehraný zápas jsme smolně prohráli.

2. Budišov –Olympie Bruntál 0:13 – tento zápas byl úplným opakem prvního. Jestliže jsme do druhého zápasu nastupovali s tím ,že navážeme na hru z prvního utkání,soupeř nás hned v úvodu uvedl z omylu. Po hrubých chybách nejenom v obraně jsme po 6.min prohrávali 0:6 a byl vidět veliký rozdíl mezi mužstvy a ukázal soupeřovy kvality.Po dalších hrubých chybách , především v rozehrávce jsme inkasovali další branky. Díky dobrému výkonu brankáře,který zneškodnil 3 samostatné nájezdy a pár nepříjemných střel,mohli jsme tento zápas prohrát daleko větším rozdílem.Soupeř dokázal všem divákům proč nakonec celý turnaj vyhrál.

3. Budišov – Malé Hoštice 0:6 - v tomto zápase bylo na našich hráčích vidět ,že se ještě nevyrovnali s prohrou s předešlého utkání.Nežli se naši hráči dostali trochu do zápasu už jsme po 4.min prohrávali 0:3.Přestože jsme měli pár šancí nic neskončilo v soupeřově síti, naopak jsme po hrubých chybách obrany dostali ještě 3 branky.Musím znovu konstatovat ,že nebýt dobrého výkonu brankáře mohly jsme prohrávat daleko větším rozdílem.

4. Budišov – Kobeřice 2:4 – v tomto zápase o umístění jsme se nekoncentrovali zase na začátek utkání a tak jako v předešlých zápasech jsme v prvních minutách inkasovali rychlé góly.Po 6.min jsme prohrávali 0:3.V tomto zápase musím mužstvo pochválit ,že se nevzdalo a vypracovalo si gólové příležitosti.V 8.min byl před brankářem sám Závorka a nedal.V 9.min se ocitl sám před brankářem Vlček ,ale střílel vedle .Až v 10.min se před brankářem ocitla jediná žena v turnaji Šuranská a snížila na 1:3.Ačkoliv jsme dostali po rozehrání hned branku na 1:4,vytvořili jsme si další příležitosti.V 12.min si dávali před brankářem přednost Kalivoda s Andělem a výsledkem byla střela do brankáře. V 14.min Závorka po doražení střely Kalivody snížil na konečných 2:4.

Vzhledem ke skutečnosti ,že jsme na turnaj odjížděli pouze s 8 hráči a to ještě bez brankáře byla předvedená hra především v prvním a posledním utkání příslibem do dalších utkání.Bylo vidět že se všichni hráči za poslední 2 měsíce tréninku od předešlého turnaje zlepšili.

Celkové 8 místo je nakonec tedy trochu smolné, ale doplatili jsme na neproměňování šancí.Musíme ještě vzít v potaz zásadní věc, že zatímco ostatní týmy byly složeny výhradně z hráčů narozených v roce 1996 a 1997, tak jsme měli zcela nejmladší tým.

Přestože jsme odjížděli na turnaj bez brankáře a brankáře jsme určili až těsně před prvním utkáním ,musím konstatovat ,že brankář byl našim nejlepším hráčem .Tím to hráčem byl zvolen Adam Horník.

Děkujeme panu Kalivodovi za ochotu a pomoc s dopravou dětí na turnaj.. Do budoucna bude snad i zájem rodičů vetší a klukům se bude lépe dařit, když uvidí podporu svých nejbližších. Atmosféru děláme přece pro své děti…

Doufám, že se nám příští turnaj vydaří výsledkově lépe

Váš trenér Vlček Josef a Anděl Dušan

 

Náhledy fotografií ze složky Fotka z turnaje Opava

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář